Shipping

Úvod  /  Shipping

Našim zákazníkům nabízíme možnost doručení zboží až do domu.
Po celou dobu přepravy je zboží pojištěno proti poškození, ztrátě a odcizení. Pojištění se vztahuje na celou přepravovanou zásilku.

Druhy přepravy
Pozemní pošta
Poštovní zásilky jsou doručovány na adresu příjemce, případně na místní poštu nebo celnici, podle postupu poštovních služeb v zemi doručení.
Orientační dodací doba: Evropa: 2-3 týdny, zámoří: 4-10 týdnů
Letecká pošta
Poštovní zásilky jsou doručovány na adresu příjemce, případně na místní poštu nebo celnici, podle postupu poštovních služeb v zemi doručení.
Orientační dodací doba: Evropa: 1-2 týdny, zámoří: 2-3 týdny
Kurýrní doprava
Jedná se o kurýrní dopravu s dodáním zboží na adresu příjemce. Cena za tuto službu, na rozdíl od běžné letecké dopravy, obsahuje následnou dopravu na adresu příjemce. Příjemce platí importní proclení a případné státem vyměřené clo a daně, eventuálně další místní poplatky nebo skladné.
doručení na adresu příjemce: Evropa: 1-2 týdny, zámoří: 1-2 týdny
Letecká nákladní doprava
Letecká nákladní doprava je rychlá a bezpečná přeprava. Doporučujeme ji pro zakázky křehké, drahé a pro zásilky uměleckých děl. Tento typ dopravy doporučujeme pro zakázky nad 15 kg. Zásilka je doručena na určené letiště a příjemce je vyzván k jejímu vyzvednutí. Následnou dopravu, stejné jako celní projednání (pokud je třeba) obstarává příjemce sám, nebo jím najatý agent či přepravce a není součástí ceny určené podle ceníku.
orientační dodací doba: 2-3 týdny
Kamionová doprava
Kamionová doprava je poměrně levná a bezpečná doprava zboží po Evropě. Doporučujeme ji pro objemné a těžké zásilky, pro zásilky drahé a pro zásilky uměleckých děl. Zásilka je doručena na adresu příjemce - před dveře domu, obvykle tedy není doručována do bytu. Toto dojednává příjemce na místě a je jím dodatečně hrazeno.

Kamionovou dopravu běžně zajišťujeme do uvedených státu: Rakousko, Dánsko, Francie, Řecko, Itálie, Polsko, Slovensko, Švédsko, Velká Británie, Irsko, Benelux, Finsko, Německo, Maďarsko, Norsko, Portugalsko, Španělsko,Švýcarsko.

Do dalších státu můžeme, podle možnosti, zajistit dopravu na vyžádání.
orientační dodací doba: 2-3 týdny

Cena za přepravu závisí na způsobu přepravy, druhu zboží, jeho celkové váze a objemu. Dopravu zajišťuje firma Spedia s.r.o..

Další informace Vám rádi sdělíme - kontaktujte nás.

Přepravní formulář - SPEDIA